Новини

6 лютого 2013 р. Протизаконний інтернет-контент можна вилучити тільки за участі громадськості

6 лютого 2013 р. В Україні презентували перший підручник з медіаосвіти та медіаграмотності

5 листопада 2012 р. Хакери оголосили кібервійну Росії

5 листопада 2012 р. У Росії влада буде боротися з торрентами

19 жовтня 2012 р. Північноатлантичний альянс розглядає Росію, Китай і Іран в якості найнебезпечніших супротивників в області інформаційної безпеки

Пошук


 
На головну  → Освітні проекти  → Міжнародно-правові аспекти боротьби із кіберзлочинністю

Міжнародно-правові аспекти боротьби із кіберзлочинністю

Викладач: Кориневич Антон Олександрович

Курс присвячений вивченню та аналізу міжнародно-правових аспектів боротьби з кіберзлочинністю. Зокрема, курс включатиме аналіз положень та норм міжнародних договорів таких як Конвенція про кіберзлочинність Ради Європи та Додатковий протокол до Конвенції про кіберзлочинність, який стосується криміналізації дій расистського та ксенофобного характеру вчинених через комп’ютерні системи. Діяльність міжнародних міжурядових та неурядових організацій у цій сфері також буде вивчена та проаналізована в межах курсу.

Після засвоєння курсу студенти зможуть працювати з відповідними міжнародно-правовими документами з питань кіберзлочинності та здійснювати практичну діяльність у сфері захисту інформації та боротьби з кіберзлочинністю.

International Legal Aspects of Combating Cybercrime

The course is dedicated to study and analysis of international legal aspects of combating cybercrime. In particular analysis provisions and rules of treaties such as the Convention on Cybercrime of the Council of Europe and the Additional Protocol to the Convention on Cybercrime Concerning the Criminalisation of Acts of a Racist and Xenophobic Nature Committed through Computer Systems will be covered by the course. The activity of international intergovernmental and non-governmental organizations in the field will also be studied and analyzed within the course.

After doing the course the students will be able to work with relevant international instruments on cybercrime and practice in the sphere of data protection and combating cybercrime.